Adventní kalendář pro dospělé? To je rumový kalendář

Rumový kalendář nabízí výběr 24 rumů z celého světa. Vyniká i skvělým provedením. Můžete jej tedy pořídit i jako předčasný vánoční dárek.

Vánoce jsou svátky lásky a klidu. Jsou to dny, kdy se setkáváme s rodinou, užíváme si dobrého jídla a pohodovou atmosféru. Proto není divu, že se nejen děti těší, až nastane to magické datum 24. prosince.

Adventní kalendář pro dospělé

Krátit čas se dá různě. Dospělí jej tráví v práci, děti ve škole. Co ale ty zbývající hodiny? Ty vám pomůže překlenout adventní kalendář. Určitě znáte čokoládové adventní kalendáře, kde máte 24 okének a v každém z nich se skrývá sladká odměna. Něco podobného existuje i v podobě pro dospělé.
Pořídit si totiž můžete rumový kalendář. V balení je celkem 24 kusů dobrého rumu, který můžete každý den ochutnat. Každé okénko je stejně jako u adventního kalendáře označeno číslem. Čísla ale nejsou seřazena. Než si tedy pochutnáte, budete muset správné okénko nejprve najít.

Precizní výběr rumů

Na co se v balení můžete těšit? Na 24 kvalitních rumů, které vybrali odborníci ze skupiny „1423“. Kalendáře 24 Days of Rum vydávají už několik let, s touto činností tedy mají bohaté zkušenosti. I pro tento rok vybrali 24 ověřených kousků. Ochutnáte tak rumy z celého světa. Pocítíte chuť Karibiku, ale i vybrané evropské pochoutky.
Kalendář zdobí exkluzivní obal. Stylová černá a vhodně zvolený design se bude ve vašem domě opravdu vyjímat. Kromě rumů a dobrého vzhledu se můžete těšit i na dvojici skleniček. Tvůrci tohoto kalendáře totiž počítali s tím, že vybrané kousky nebudete pít sami.

Každý rok nová edice

Rumové kalendáře pro aktuální rok jsou dostupné vždy od září. V každé edici se můžete těšit na zcela novou kolekci rumů. Pokud jste tedy kupovali i minulý rok, nemusíte mít strach, že dostanete úplně stejné nápoje.

© rumovy-raj.cz 2020


Facebook


Twitter


Youtube

Výběr rumů

Nejnovější články

Nejlepší rumové koktejly a jak je připravit

1. Mojito Ingredience: 50 ml bílého rumu 1/2 limetky, rozkrojené na čtvrtiny 2 lžičky třtinového cukru Hrst čerstvé máty Sodová voda Led Příprava: Do sklenice

Rum a jeho kulturní význam v Karibiku

Rum, tento aromatický destilát z cukrové třtiny, je neodmyslitelně spjatý s karibskou kulturou a historií. Jeho vznik sahá do 17. století, kdy byl na plantážích

Známé rumy

Nejpopulárnější značky

Producentů rumů je opravdu mnoho, ale mezi ty nejznámější a také nejprodávanější se řadí jen několik předních výrobců. 

Neměly by chybět v žádné zásobě opravdového znalce a pokud jste se s nimi ještě nesetkali, je nejvyšší čas ochutnat.

Mohlo by vás zajímat